سفیرک

مشاور، طراح و مجری تبلیغات، دیجیتال مارکتینگ و برندسازی

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 02144623310

درباره ما

سایت سفیرک فعالیت خود را از سال 1388 توسط آقای اکبرتقی پور آغاز کرد و در همان ابتدای راه در راستای تامین نیازهای تبلیغاتی و سامانه های اطلاع رسانی با توجه به نیازهای روز جامعه، مجموعه ای از همکاران متخصص در زمینه های کاربردی فن آوری اطلاعات جمع آوری نموده و برند سفیرک را راه اندازی نمود.

مجموعه سفیرک، به عنوان یکی از بهترین مجموعه‌ های بخش خصوصی ارایه کننده‌ی خدمات تبلیغاتی ارسال و دریافت پیام کوتاه، ارسال ایمیل تبلیغاتی، ارسال پیامک صوتی، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و طراحی سایت توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص و با ایجاد بهترین و نوین ترین سایت ارسال اس ام اس، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد.

 

مهمترین فعالیت های گروه تبلیغاتی سفیرک

اصلی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌های گروه تبلیغاتی سفیرک را می‌توان به صورت موارد زیر برشمرد:

*ارایه‌ی خدمات گسترده و نوین ارزش افزوده اس ام اس

*راه اندازی سایت ارسال پیامک صوتی و ارائه پنل های اس ام اس صوتی

*راه اندازی پرتال ارسال خبرنامه ایمیلی 

*طراحی انواع سایت های دینامیک و استاتیک

*ارایه‌ی راهکارهای خاص تبلیغاتی برای سازمان‌ها و موسسات

 

ارزش ها و باورهای حاکم بر گروه

 گروه تبلیغاتی سفیرک به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌ی ارایه‌کننده‌ی خدمات تبلیغاتی فضای وب در ایران، ارایه‌ی خدمات کارساز به مشتریان و پاسخ‌گویی موثر به نیاز آنان را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود ارائه خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه تبلیغاتی سفیرک باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ تبلیغات اینترنتی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان گروه تبلیغاتی تاراز بوده است.

                                                                      سفیر شما در دهکده ی جهانی تجارتیم

مشاوره تلفنی رایگان:
02144623310